Logo

درباره ما

درمسیر تحول حرکت از سنت به صنعت همیشه تحولاتی گریبانگیر تجارت بوده و هست . بیست وهفت سال تجربه در صنعت کیف ما را بر آن داشت که محصولات با کیفیت و با استانداردهای روز دنیا روانه بازارهای داخلی و خارجی کنیم. شعار اصلی ما حفظ و ارتقاء و ارزش افزوده صنعت چرم و محصولات چرمی در زمینه کیف زنانه می باشد.
هدف ما محصول با کیفیت و با استانداردهای روز دنیا و عرضه مستقیم به هموطنان عزیز می باشد. امروزه ما از بزرگترین تامین کننده کیف زنانه در داخل و خارج می باشیم که بیش از هزار مدل کیف زنانه با طرح ها و رنگهای مختلف داریم. طراحان ما هر هفته بیش از صد مدل کیف زنانه طراحی می کنند که توسط یک تیم متخصص پس از تایید وارد خط تولید می شود. در کارخانه مگنولیا 20 خط تولید وجود دارد که پس از تایید نمونه از قسمت طراحی، وارد خط تولید می گردد که توسط کارگران آموزش دیده و ماهر و دستگاه های پیشرفته و چرخهای صنعتی تولید می شود.

 وب سایت فروش کیف مگنولیا با هدف عرضه مستقیم محصولات با کیفیت و با قیمت بسیار مناسبتر نسبت به مدل های مشابه ای که در بازار موجود می باشد فعالیت خود را آغاز نموده است

هدف ما حذف واسطه در ارائه انواع کیف متناسب با نیاز اقشار مختلف جامعه می باشد تا با ارئه مدل های گوناگون و قیمت مناسب در وقت و هزینه کاربران گرامی صرفه جویی قابل توجهی به عمل آید.در این فروشگاه سعی برآن شده است تا کلیه نیازهای مشتریان در زمینه تهیه انواع کیف برآورده گردد.


کنترل کیفیت کیفها توسط کادر مجرب و اموزش دیده به صورت تمام وقت انجام می شود. هم چنین برسی مواد و چک کردن محصولات نیمه تمام از طریق نمونه گیر تصادفی و چک کردن محصول آماده شده انجام می شود.

کارخانه مگنولیا دارای گواهینامه های  CE-TUV-SGS و ایمنی مواد را دارد.

کارخانه مگنولیا 

کارخانه مگنولیا در سال 1995میلادی تاسیس شد.پس از اخذ مجوز لازم (سرتیفیکت) از برند مگنولیا در سال 2005 فعالیت حرفه ای خود را با تاسیس کارخانه ای جدید به مساحت 5000 متر اغاز کرد.
امروزه بیش از 1000 نفر زن و مرد در این کارخانه مشغول به فعالیت هستند و روزانه 3000 کیف زنانه در این کارخانه تولید و وارد بازارهای داخلی و خارجی میشود.
مواد تشکیل دهنده کیف از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه تشکیل شده است . این کارخانه مجهز به پیشرفته ترین دستگاهها و چرخهای صنعتی میباشند. در سال 2008 مفتخر به کسب گواهینامه استاندارد از دولت چین شده است. در آگوست سال 2014 توانست گواهینامه CE استاندارد اروپا را كسب كند. درحال حاضربیش از 60 شعبه فروش داخلی و سه شعبه فروش خارجی می باشد. در اروپا روسیه و در آسیا هند و در خاورمیانه جمهوری اسلامی ایران می باشد.

در تاریخ بیست وسوم خردادماه یکهزارو سیصدو نود چهار وب سایت مگنولیا توانست از وزارت صنعت معدن وتجارت (مرکز توسعه تجارت الکترونیکی ) نماد اعتماد الکترونیکی را دریافت کند. 
 
در تاریخ دهم مردادماه یکهزارو سیصدو نود چهار کیف مگنولیا توانست با حفظ استاندارهای موجود گواهینامه سیستم مدیریت کیفیت ایزو 9001:2008 را بدست آورد
 
در تاریخ سیزدهم تیرماه یکهزاروسیصد و نود و پنج  برند مگنولیا موفق به ثبت و مالکیت (درسازمان ثبت اسناد و املاک کشور جمهوری اسلامی ایران شد) و گواهی ثبت علامت مگنولیا را دریافت نمود
 
این برند با نام تجاری مگنولیا درهشت طبقه تجاری فعالیتهای خود را توسعه میدارد.برخی از این فعالیتها شامل  کیف زنانه - کمربند-چمدان- خیاطی- چادرهای زنانه- تبلیغات- بسته بندی کالا و توضیع- صادرات و واردات میباشد
 
در تاریخ بیست و یکم مهرماه یکهزاروسیصد و نود وهفت برای ششمین سال متوالی مفتخر به کسب نشان استاندارد ازسازمان ملی استاندارد جمهوری اسلامی ایران شد
 
 

ثبت برند مگنولیا